02-03-2024 Live Muziek bij de thuiswedstrijd tegen VVOP

24-02-2024

Bij de eerstvolgende thuiswedstrijd van ons eerste elftal op zaterdag 02 maart 2024 staat er weer een hele mooie regioderby op het programma. Het eerste elftal van VVA Achterberg speelt om 14.30 uur op Sportpark “De Meent” tegen VVOP uit Voorthuizen.

Zoals u van ons gewend bent willen we er deze dag voor iedereen weer een mooi feestje van maken. Aan de muziek zal het in ieder geval niet liggen, DJ Jos de Graaf is bereid gevonden zijn artistieke kwaliteiten ten gehore te brengen. Jos de Graaf, zeker geen onbekende in de absolute top van de DJ wereld.

Het weer is goed, het overdekte terras is open en voor de kinderen is er weer een springkussen geregeld.

Kortom, alles is gereed om er weer een leuk feestje van te maken. Tot de 2de!

Meer nieuws Overzicht